Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Adresas: Vytauto Didžiojo g. 23, LT 86132 Kelmė

Tel./faks. +370 427 52239; El.p. buhalterija@vsbkelme.lt

Apie mus

Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras buvo įsteigtas savivaldybės tarybos 2007 m. rugsėjo 28 d. sprendimu Nr. T- 318.

Pagrindinė Biuro veiklos sritis – Lietuvos Respublikos įstatymais ir kitais teisės aktais reglamentuojamų savivaldybės visuomenės sveikatos priežiūros paslaugų organizavimas ir teikimas fiziniams ir juridiniams asmenims savivaldybės teritorijoje.

Svarbiausieji Visuomenės sveikatos biuro tikslai yra bendruomenės sveikatos stiprinimas, ligų prevencijos efektyvumo didinimas ir šiuolaikinės visuomenės sveikatos principų taikymas.

Sveikatos biuro veikla apima valstybinių visuomenės sveikatos programų įgyvendinimo masto nustatymą, svarbių bendruomenei sveikatos stiprinimo programų rengimą ir įgyvendinimą, sveikatos saugos ir ugdymo bei stiprinimo priemones (ypač vaikų ir jaunimo sveikatos išsaugojimo ir stiprinimo), informacijos apie visuomenės sveikatą ir jos gerinimo būdus sklaidą, bendradarbiavimą su valstybės institucijomis, nevyriausybinėmis organizacijomis, bendruomene, šeima.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą