Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Adresas: Vytauto Didžiojo g. 23, LT 86132 Kelmė

Tel./faks. 8 (427) 52239; El.p. buhalterija@vsbkelme.lt

METŲ VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTO APDOVANOJIMAI – PADĖKA UŽ REIKŠMINGUS DARBO REZULTATUS PANDEMIJOS KONTEKSTE

METŲ VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTO APDOVANOJIMAI – PADĖKA UŽ REIKŠMINGUS DARBO REZULTATUS PANDEMIJOS KONTEKSTE

Vakar, vasario 10 d., Savivaldybių Visuomenės Sveikatos Biurų Asociacija (SVSBA) išdalino „Metų specialisto“ apdovanojimus. Tokią  visuomenės sveikatos specialisto rinkimo ir pagerbimo tradiciją SVSBA puoselėja nuo 2016 metų.

„Net ir praėjusiais metais, kuomet dėl pandemijos negalėjome susitikti gyvai, tai buvo padaryta kiekvienoje Savivaldybėje, padedant merams ar administracijos direktoriams, nuotoliniu būdu. Kiekvienų naujų metų pažymėjimas šia švente mums suteikia puikią galimybę stabtelėti ir dar kartą pamąstyti apie nuveiktus darbus, iniciatyvas ir nugalėtus sunkumus, pasidžiaugti aktyviais, savo profesijai atsidavusiais žmonėmis, kurių dėka buvo pasiekti atitinkami rezultatai. Žinoma, rinkdami „Metų specialistą“, pagalvojame ne tik apie pasiektus rezultatus, bet ir apie visuomenės sveikatos profesijos prasmę apskritai, o ypač dabar, pandemijos laikotarpiu. Pastaruosius metus mes jautėme, kad esame ypač reikalingi, o tuo pačiu ir profesionalūs bei atsakingi. Taip dar labiau save įprasminome, įgijome pasitikėjimą vietos bendruomenėse ir tarp skirtingų sektorių“ – dalinosi mintimis SVSBA pirmininkė ir Klaipėdos miesto VSB vadovė  Jūratė Grubliauskienė.

Šiemet iškilmingi specialistų apdovanojimai vyko Raudondvario dvare, pagerbiant  visuomenės sveikatos specialistus, savo darbais reikšmingai prisidėjusius prie visuomenės sveikatos stiprinimo praėjusiais metais.

Kelmės  visuomenės sveikatos biuras „Metų specialisto“ apdovanojimą už reikšmingą indėlį į visuomenės sveikatos stiprinimo veiklą pandemijos kontekste, pareigingumą, darbštumą, visuomenės sveikatos idėjų propagavimą, nuoširdų atsidavimą savo profesijai ir pagalbą kolegoms, įgyvendinant projektą „FAST HEROJAI“ skyrė visuomenės sveikatos specialistei, vykdančiai sveikatos priežiūrą mokyklose, Daliai Janušauskienei. Apdovanojimą įteikė Pasaulio sveikatos organizacijos specialusis pasiuntinys Europos regionui Vytenis Povilas Andriukaitis ir SVSBA pirmininkė ir Klaipėdos miesto VSB vadovė  Jūratė Grubliauskienė.

Lina Balčiūnienė,  Kelmės visuomenės sveikatos biuro direktorė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą