Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Adresas: Vytauto Didžiojo g. 23, LT 86132 Kelmė

Tel./faks. +370 427 52239; El.p. buhalterija@vsbkelme.lt

PROJEKTO „GYVENTOJŲ SVEIKATOS STIPRINIMAS” VEIKLOS ĮGAUNA PAGREITĮ

PROJEKTO „GYVENTOJŲ SVEIKATOS STIPRINIMAS” VEIKLOS ĮGAUNA PAGREITĮ

image description

Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įgyvendina projektą „Gyventojų sveikatos stiprinimas”, finansuojamą Europos Sąjungos struktūrinių  fondų lėšomis. Projektu siekiama įtraukti į veiklų įgyvendinimą nemažiau kaip 3400 gyventojų, kurie dalyvaus informavimo, švietimo ir mokymo renginiuose bei sveikatos raštingumą didinančiose veiklose.
Projekto veiklomis siekiama padidinti Kelmės rajono savivaldybės gyventojų sveikatos raštingumo lygį bei suformuoti pozityvius jų sveikatos elgsenos pokyčius, ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius, sumažinti gyventojų sergamumą bei mirtingumą.
Rudenį pradėtos veiklos tęsiamos ir šiemet. Veiklose pagal tikslines grupes dalyvauja vaikai, senjorai, neįgalieji ir jų artimi asmenys.
Kad žmonės būtų fiziškai aktyvūs labai svarbu jų  žinios, nuostatos ir sudarytos sąlygos fizinei veiklai. Šį rudenį,  gyventojų fiziniam aktyvumui ugdyti įsigyti 3 komplektai lauko treniruoklių, kurie sumontuoti kaimiškose seniūnijose, nupirktos priemonės mankštoms (kilimėliai, kojų masažuokliai, lankai, volai, kamuoliai, greičio kopėtėlės ir t.). Fizinio aktyvumo skatinimo, psichinės sveikatos stiprinimo  veiklas/užsiėmimus siūlome net tik Kelmės miesto gyventojams, bet vykstame ir į bendruomenes.
Mokyklose startavo pirmosios pagalbos mokymai mokiniams.

Informaciją parengė Lina Balčiūnienė, Visuomenės sveikatos biuro direktorė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą